Kategorie produktů

Autosedačka EXOBE 9 - 25 kg

Napsáno dne: 14.03.2011
Autosedačka EXOBE 9 - 25 kg

Jako jediní v České republice nabízíme špičkovou dětskou autosedačku Exobe Baby Gurd.

Nabízíme Vám špičkovou autosedačku Exobe Baby Gurd. Jsme jediní prodejci této dětské autosedačky v celé České republice. Autosedačka je určená pro děti od 9 do 25 kg.

Dětské univerzální autosedačky známé firmy EXOBE jsou jedničkami mezi autosedačkami v kategorii 9 – 25 kg, díky kombinaci pohodlí, pokrokovým funkcím, modernímu designu a maximální bezpečnosti. Tato autosedačka je vhodná již pro samostatně sedící dítě od 9 kilogramů tělesné hmotnosti. Dítě plně využívá pohodlí výškově nastavitelných pětibodových bezpečnostních pásů a standardně dodáváme k autosedačkám zmenšovací vložky.

Bezpečnostní pásy mají na sobě návlečky s protiskluzovou úpravou. Uvnitř je speciální tlumící hmota, která absorbuje tlaky při brždění, nárazy a ale i za běžného cestování. Dětská autosedačka EXOBE je vybavena polohováním sed/leh na 6 poloh, pro bezpečné spaní!! Autosedačky mají homologaci – ECE R44/04.

Větší dítě se poutá přímo automobilovým pásem, pásy autosedačky se jednoduše demontují. Autosedačka má důmyslnou a skvěle promyšlenou konstrukci, která se postará o maximální bezpečí v případě nárazu. Náraz bude eliminován pevnými bočnicemi a bohatým polstrováním. Autosedačka je vhodná i pro automobily s bočními airbagy.

+420 606 311 796

info@sedacky-kocarky.cz