Kategorie produktů

O nás

Pro velký obchodní úspěch v oblasti dětského sortimentu jsme zařadili do našich prodejních sítí také dětské autosedačky, dětské kočárky, sedačky, hračky, tříkolky a mnoho dalšího sortimentu, který Vám nyní nabízíme na našem novém eshopu  www.sedacky-kocarky.cz. Na našem eshopu ušetříte drahocenný čas, během chvilky zde najdete všechny potřebné věci, jak pro první dny života Vašeho miminka, tak pro starší děti. Nabízíme zde zboží i pro dospělé, oblečení pro nastávající maminky, odsávačky mateřského mléka, také velmi kvalitní postele pro zdravý, kvalitní a pohodlný spánek. Proč navštěvovat obchody, když můžete doma v pohodlí, nakoupit přes internet v našem eshopu.

Internetový specialista na prodej dětských autosedaček a dětských kočárků


Na tomto shopu se chceme zaměřit především na levný a zároveň kvalitní odpočinek pro Vás, protože si ho bezesporu zasloužíte po celodenním shonu, a protože i my, ale i Vy určitě víte, že do zdravého a plnohodnotného spánku se vyplatí investovat. Jelikož máme sklady v Paskově, nabízíme možnost osobních odběrů pro všechny z Vás, kteří to k nám nemáte daleko, nebo jenom projíždíte.

Specializujeme se především na prodej dětských autosedaček a dětských kočárků. Dětské autosedačky máme rozdělené dle váhových kategorií dětí a nabízíme i dětské podsedáky. Všechny námi nabízené autosedačky jsou pro Vaše děti zcela bezpečné. Dětské kočárky nabízíme v různých variantách. Nejprodávanějsí jsou golfového hole, dále nabízíme hluboké kočárky, sportovní kočárky, kombinované kočárky, kočárky pro dvojčata. Poradíme Vám, jaký kočárek a jaká autosedačka se nejplépe hodí pro Vaše dítě. V případě dotazů nás kontaktujte, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.


Dětské zboží - vše na co si jen vzpomenete


I když se specializujeme na prodej dětských autosedaček a dětských kočárků, nabízíme také jiné velice kvalitní dětské zboží. Máme v nabídce mnoho variant dětských postýlek, hračky pro nejmenší, ale i starší děti (chrastítka, plyšové hračky, dřevěné hračky aj.), dětské chodítka, ale také těhotenské oblečení pro nastávající maminky a mnoho dalších výrobků vysoké kvality. Věříme, že i nejnáročnější zákazník si u nás vybere a bude spokojen. I zde se snažíme, aby cena byla nejnižší na českém trhu.

 

Nabízíme jedny z nejlevnějších dětských výrobků na českém trhu


Vzhledem k tomu, že z 90% našich výrobků máme přímé vazby na výrobce, můžeme Vám nabídnout nejlepší ceny na českém trhu. Naše kombinované dětské kočárky prodáváme nyní v akci za nejnižší ceny, proto neváhejte a využijte této jedinečné nabídky. Nabízený sortiment se snažíme neustále obohacovat dalšími novinkami. Nabízíme české výrobky, ale také velmi kvalitní zboží například z Francie, Slovenska aj. Vše je vysoce kvalitní.

Poslední aktuality

+420 606 311 796

info@sedacky-kocarky.cz