Kategorie produktů

Výbava do dětských postýlek

Napsáno dne: 28.03.2011
Výbava do dětských postýlek

Maximální výbavy do dětských postýlek za jedny z nejlepších cen na trhu.

Specializujeme se na prodej souprav do dětských postelí, proto jsme schopni nabízet tyto výrobky opravdu za jedny z nejlepších cen na českém trhu. Nabídka je veliká, každý si vybere. Výbava do dětské postýlky je u našich zákazníků velice oblíbená. Nabízíme  7 - dílné, 6 - dílné, 3 - dílné a 2 - dílné soupravy do dětské postýlky nebo samotné rychlozavinovačky, prostěradla, vzpěry a výplně polštářů a přikrývek.

Např.:
Souprava do postýlky 7-dílná sytě žlutá
7-mi dílná souprava do postýlky za skvělou cenu - jenom 1199,-Kč!
Souprava je vyrobena z kvalitního a příjemného materiálu, ze 100% bavlny. Soupravy do dětských postýlek jsou u našich zákazníků velice oblíbené a žádané. Specializujeme se na prodej souprav do postýlek, ať už se jedná o 2- dílnou soupravu do postýlky, 5-ti dílnou soupravu, 7-mi dílnou soupravu do postýlek ad. Díky tomu Vám soupravy do dětských postýlek nabízíme za jedny z nejlepších cen na českém trhu.

Skládá se z těchto dílů:

  • polštáře
  • deky
  • povlečení polštáře a přikrývky
  • mantinel sahající do poloviny postýlky
  • nebesa
  • kapsář
  • mašle na suchý zip k nebesům

Součástí soustavy není železná konstrukce k nebesům ani zavinovačka.
Potisky jednotlivých barev se mění dle aktuální nabídky.

Prostěradlo froté zelené
Napínací froté prostěradlo ze 100 % bavlny. Prostěradlo je jednobarevné a je opatřeno napínací gumou, díky které bude prostěradlo dobře držet na matraci v dětské postýlce. Velice kvalitní a příjemný materiál zajistí, že Vaše dítě, se bude cítit neplépe.

Kovová konstrukce na nebesa
Kvalitní kovová konstrukce na dětskou postýlku slouží jako držák na nebesa. Kovové konstrukce můžete upevit na všechny typy dětských postýlek. Kovová kostrukce se snadno přidělává na postýlku. Montáž je jednoduchá a rozdělena tak, aby maminka mohla snadno nebesa sundat k praní nebo k výměně. Kovovou konstrukci na nebesa dodáváme pouze v bílém provedení.

Doporučujeme 7-dílné a 6-dílné soupravy, které jsou za velmi výhodné ceny v mnoha barevných provedeních.


+420 606 311 796

info@sedacky-kocarky.cz