Kategorie produktů

Fantastické pískoviště s krytím a lavicemi

Napsáno dne: 06.04.2011
Fantastické pískoviště s krytím a lavicemi

Kvalitní dětská pískoviště pro Vaše malé dítka.

Pískoviště 120 x 120 x 30 cm s krytím a lavicemi
Pískoviště má lavičky, které zároveň slouží jako kryt pískoviště. Lavice zabraňují domácím mazlíkům dělat do pískoviště své „potřeby“.

Od ostatních pískovišť se tento výrobek liší tím, že je zesílen ve všech čtyřech rozích výztuhou 7 x 7 cm. Síla desek každého elementu je 2,5 cm. Všechny součásti dětského pískoviště jsou pečlivě ohoblovány a se skosením, takže je pískoviště bezpečné. Lavice má tloušťku 2,5 cm a šířku 14 cm. Po stranách pískoviště jsou 2,5 cm výztuže a v rozích je výztuž 7 x 7 cm.

Pískoviště je vyrobené z kvalitního borovicového dřeva. Instalace pískovišť je velmi jednoduchá a neměla by způsobit žádné problémy. Dřevo je v surovém stavu, takže si můžete pískoviště sami natřít nebo nalakovat v barvách, které se Vám líbí. Všechny kovové části na pískovišti jsou pozinkované, což brání korozi. Doporučujeme použít na pískoviště impregnaci proti plísním a houbám. Nabízíme Vám impregnaci za příplatek 250,-Kč, barva impregnace je olivová. Dětské pískoviště má hmotnost cca 40 kg a je zasíláno ve více balících.

+420 606 311 796

info@sedacky-kocarky.cz