Kategorie produktů

Zajímavé dětské výrobky s motivem od Disney

Napsáno dne: 26.04.2011
Zajímavé dětské výrobky s motivem od Disney

Spací pytle, stany, skládací židličky aj. s motivy pohádek a kreslených filmů od Disney.

Nabízíme Vám zajímavé výrobky s veselými a známými motivy, např.:

Spacák Buzz Toy Story
Dětský barevný spacák pro Vaše milované děti je vhodné používat při teplotách nad 15°C. Veselé spací pytle děti skvěle využijí doma, na zahradě, na pláži nebo při kempování v teplém období. Spacák lze rozepnout, díky zipu a následně slouží jako přikrývka. Dětské spací pytle jsou vyrobené z polyesteru a dodáváme je v praktickém kufříku. Tyto spacáky udělají dětem velkou radost.

Stan Toy Story Woody cowboys
Veselé barevné kombinace těchto dětských stanů vycházejí z pohádek a kreslených filmů od Disneye. Stany jsou určené dětem od 3 let. Dětský stan lze použít doma na hraní, na zahradě, na pláži a podobně. Stan je vyrobený velmi kvalitně. Má pevnou laminátovou konstrukci, podlaha a stěny jsou vyrobené z voděodolného materiálu. Ve střeše stanů jsou zabudované větrací otvory. Zapínání dětského veselého stanu je pomocí bezpečného suchého zipu. Stan se jednoduše skládá. Se stanem si Vaše děti užijí plno zábavy.

Skládací židlička Cars
Veselá dětská skládací židlička s tématy na postavičky a kreslené filmy od Disney. Barevné židličky využijí Vaše děti při kempování, na zahradě, na pláži, při rybaření nebo jen tak doma. Skládací židličky jsou vyrobené z materiálů vysoké kvality. Židlička má lehký a odolný rám. Potah židliček je z polyesteru, dobře se udržuje a čistí.  Dětská skládací židlička má zámek proti složení. Výška židličky po horní hranu opěráku je 56 cm. Skládací židlička Vaše dítě určitě potěší.

A spousta dalších fantastických věcí, které si Vaše dítě zamiluje.

+420 606 311 796

info@sedacky-kocarky.cz