Kategorie produktů

Matrace Golden Dream

Napsáno dne: 05.09.2012
Matrace Golden Dream

Maximální komfort a pohodlí.

Nikdo by neměl podcenit výběr vhodné matrace. Správná matrace pozitivně ovlivní Váš život, ráno se budete probouzet odpočinutí, nic Vás nebude bolet a budete plní sil a energie. Rádi bychom Vám představili tuto unikátní kolekci matrací Golden dream, které splňují i ty nejnáročnější požadavky. Matrace mají jedinečné a inovativní prvky, které jsou často nové na trhu. Tuto kolekci tvoří celkem 7 různých typů matrací: Narcis, Frézie, Lotos, Begonie, Jasmín, Nasturia a Orchidej. Každý typ nabízíme v běžných rozměrech.

Matrace Narcis:
Kombinuje pružnost latexu a pěny s mimořádnými termoelastickými schopnostmi. Hyperventilační vložka Calipore ® zabraňuje přehřátí v průběhu spánku a odvádí dobře vlhkost (zajišťuje intenzivní větrání bez ztráty pružnosti). Vynikající schopnosti kopírovat anatomický tvar těla.

Matrace Lotos:
Jsou určeny především pro lidi, kteří hledají úlevu pro unavenou páteř a požadují měkkost a teplo.Vynikají schopností kopírovat anatomický tvar těla. Skládají se z vysoce elastické pěny, latexové desky, oboustranné termoplastické pěny a potahu prošívaného klima vláknem.

Matrace Jasmín:
Kombinace pružiny multipocket, latexové pěny a termoplastické pěny. Jednostranná termoplastická pěna pomáhá udržovat teplo během spánku v zimě.

Matrace Frézie:
Kombinace pružinové multipocket 7-mi zónové matrace, která dokonale kopíruje tvar lidského těla a vynikající hebkost a pružnost latexoidních pěn. Velmi dobré odvětrání matrace, které zvyšuje antialergické vlastnosti.

Matrace Nasturia:
Kombinuje sílu vysoce elastické pružné pěny a latexoidní pěny. Dobré ortopedické a antielargické vlastnosti.

Matrace Begonie:
Nabízí odolnost a trvale udržitelnou podporu po celé své délce.

Matrace Orchidej:
Nejlepší a nejlépe vybavená matrace pro osobnosti, které chtějí cítit a vnímat jen to nejlepší. Watergel Exchange ® použitý v této umatraci odkazuje na vlastnosti vodních matrací známých pro jejich neuvěřitelnou interaktivitu a schopnost přizpůsobit se tvaru našeho těla. Pohodlí, potěšení, regenerace, zdraví- vše popsáno pomocí předpony „NEJ“.+420 606 311 796

info@sedacky-kocarky.cz