Kategorie produktů

Výprodej dětského zboží

Napsáno dne: 07.02.2011
Výprodej dětského zboží

Využijte jedinečnou možnost zakoupit vybrané dětské zboží ve výprodeji, toto zboží nabízíme v omezeném množství...

Ve výprodeji nabízíme dětské zboží, např.:

Elektronická garáž SMOBY + autíčko zdarma
Třípatrová elektronická garáž. Určená ke hraní s autíčky firem - Majorette, Hot Wheels , Matchbox, Siku ( V MĚŘÍTKU 1;50 – 1:65 ). Mezi všemi patry je výtah pro auťáky, součástí je myčka aut, čerpací stanice, zvedák na auta a auttíčko MAJORETE. Hlavní výhodou je elektronický modul, který vydává zvuky klaksonu, startování, brzdění, zavírání dveří. ROZMĚRY: Rozložená. 100 x 100 x 45 cm. Garáž je zabalena v pěkném dárkovém balení.

Lehátko 3 v 1 modré
Toto lehátko slouží jako HOUPAČKA - LEHÁTKO - NOSÍTKO. Široká regulovatelnost opěrky. Při použití funkce kolíbky,je možno využít jednoduchou blokaci k zastavení kolíbky. Odpínatelná hrazda s hračkami. Tříbodové bezpečnostní pásy. Pevné popruhy pro přenos. Bezpečné a stabilní. Nabízíme různé barevné kombinace. U našich zákazníků je toto lehátko velmi oblíbeno.

Autosedačka NANIA BEEFIX 15- 36 kg RIVER

SEDAČKA Jestli hledáte bezpečnou a hezkou autosedačku pro Vaši ratolest, která nebude hodně stát a která se jednoduše používá, tak jste ji právě našli. Autosedačka NANIA-BEFIX. Tato sedačka je určena pro váhovou kategorii 2, 3, tedy 15-36 kg. BEZPEČÍ Solidní konstrukce, vyrobená ve vysoké kvalitě, dající maximální ochranu v případě nehody. Regulace výšky záhlavníku. Jak Vaše dítě roste, máte možnost regulovat výšku opěráku. Sedačky NANIA jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě a předurčeny pro dlouhodobé a bezproblémové využití. ZÁVĚREM Záruka 24 měsíců Vyrobeno ve Francii. Montáž do vozidla pouze ve směru jízdy za užití bezpečnostních pásů vozidla. Sedačka je určena do každého vozidla vybaveného tříbodovým bezpečnostním pásem.

Dále nabízíme dětské postýlky, sáně, kuchyňku SMOBY aj.

Vše najdete na v kategorii Výprodej- slevněno.+420 606 311 796

info@sedacky-kocarky.cz